Як закінчити складний робочий день щасливим: поради експерта

Інколи робочий день приносить нам непорозуміння з колегами чи навіть і конфлікти. Тому важливо навчитися позбуватися від негативу і закінчувати робочий день у хорошому настрої.

Фахівець з освіти в області здоров'я, експерт порталу The Muse Еббі Вульф визначила прості поради, як закінчити складний робочий день в хорошому настрої.

Чотири способи, які допоможуть завершити робочий день щасливим:

1. Проаналізуйте свої досягнення

В кінці кожного робочого дня виділіть кілька хвилин, на те, щоб оцінити свою працю. Запишіть у блокноті, що ви зуміли досягти сьогодні. Ваші колеги або клієнти дуже зайняті, щоб помічати ваші перемоги, тому подякуйте собі самі. За словами експерта, навіть, якщо ви зробили щось несуттєве, слід пам'ятати, що без малого не буває великого.

Якщо ви побачите результат своє роботи – це підніме настрій і підсилить продуктивність.

2. Підготуйтеся до завтрашнього дня

Перед тим, як піти додому, підготуйтеся до нового дня і налаштуйте себе на успіх. Запишіть завдання, які треба зробити завтра, складіть графік і план наступного дня.

Це принесе відчуття спокою і ви не будете обтяженими зайвими турботами, оскільки завтрашній день вже розпланований.

3. Організуйте робочий простір

Наведіть порядок на робочому столі – повикидайте сміття і непотрібні папери, складіть документи в рівну стопочку, нехай ваш робочий простір виглядає охайно та акуратно. Не варто залишати на своєму столі хаос.

Коли ви повернетесь на роботу – ви будете так само зібрані й організовані, як ваш стіл.

4. Розплануйте дозвілля

Щоб мати гарний настрій після робочого дня, важливо знати, куди йдеш далі. Подумайте про речі, які приносять вам задоволення і радість. Це може бути зустріч з друзями, заняття спортом або хобі. Коли ви будете закінчувати робочий день, розуміючи, що вас чекає щось цікаве, йти з офісу ви точно будете щасливим.

http://bit.ly/2N1bENP

 

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад